GALAKTİK YAŞAM BOYUTLARI

Sonsuz-Sınırsız Uzay/Bilinç Koordinatlarında bulunan süper güç boyutları dahilinde devinen galaktik yapıların oluşturdukları muayyen titreşim Uzay/Zaman Boyutlarıdırlar. Farklı titreşimlerde farklı boyutların oluşmasıyla farklı yaşam faktörleri meydana gelmiş ve bu faktörlere uygun olan yaşam türleri prosedürlere bağlanarak Hiyerarşik kontrol sistemine kilitlendirilmişlerdir.

Bilinçlerin kendi sahip oldukları hasletlerine uygun olan cevheri oluşun üç güç kıymeti mevcuttur. Bunlar; ATEŞ-SES-IŞIK GÜÇ KIYMETLERİ’ dirler. Bilinçlerin hasletlerinden Ateş ve ışık hasletlerine uygun olan ateşi ve ışıki aktif cevheri oluştan hareketle Ateşi ve Işıki Aktif Galaksiler meydana gelmiştir. Bilinçlerin ses hasletine uygun olan sesi aktif cevheri oluştan hareketle de sesi aktif olan galaktik boyut ötesi boyutlar meydana gelmiştir.

CEVHERİN ATEŞ GÜCÜ SAHİP OLDUĞU DURGUN VEYA ALTIN TİTREŞİME GÖRE İKİ AKTİFLİK GÖSTERİR.

1-DURGUN ATEŞİ AKTİFLİK
2-ALTIN ATEŞİ AKTİFLİK

CEVHERİN IŞIK GÜCÜ SAHİP OLDUĞU HAREKETLİ TİTREŞİME GÖRE TEK AKTİFLİK GÖSTERİR.
HAREKETLİ IŞIKİ AKTİFLİK CEVHERİN SES GÜCÜ SAHİP OLDUĞU ASİL VE RA TİTREŞİME GÖRE İKİ AKTİFLİK GÖSTERİR.

1-ASİL SESİ AKTİFLİK
2-RA SESİ AKTİFLİK

Cevherin hareketli ışıki aktiflik planına dayalı olarak meydana gelen Samanyolu adıyla bilinen galaksidir.Bu galaksinin varlığına dayalı olarak meydana gelen Galaktik Yaşam Boyutuna MADDE KAİNATI denmektedir. Bu kainatta Biyosferik yaşam koşullarıyla donatılarak tanzim olan Dünyamız “MADDE KAİNATI ÇEKİRDEK DÜZENİ” olarak bilinmektedir.

Cevherin altın ateşi aktiflik planına dayalı olarak meydana gelen Andromeda adıyla bilinen galaksidir.
Bu galaksinin varlığına dayalı olarak meydana gelen Galaktik Yaşam Boyutuna ALTIN ENERJETİK KAİNAT denmektedir. Bu kainatta altın enerjetik yaşam koşullarıyla donatılarak tanzim olan enerjetik gezegen Hiyerarşik kuruluşlarca TORAN İCPHEDİA olarak bilinmektedir.

Cevherin durgun ateşi aktiflik planına dayalı olarak meydana gelen Shapley 3 adıyla bilinen galaksidir. Bu galaksinin varlığına dayalı olarak meydana gelen Galaktik Yaşam Boyutuna DURGUN ENERJETİK KAİNAT denmektedir. Bu kainatta durgun enerjetik yaşam koşullarıyla donatılarak tanzim olan enerjetik gezegen Hiyerarşik kuruluşlarca TORN İCPHEDİA olarak bilinmektedir.

Altın ve Durgun titreşim Uzay/zaman Boyutsal keyfiyetlere sahip Altın ve Durgun ateşi aktif galaksilerin imamesi olan Andromeda ve Shapley 3 galaksileri din siklüsü döneminde insanlığa Ceberrüt ve Meleküt alemleri olarak tanıtılmışlardır. Bu galaksilerde hüküm süren Altın ve Durgun zaman Süperleri kendi varlıklarıyla süper kontak kurup reaksiyone olan aktif bilinçlere Altın ve Durgun Enerjetik Yaşam Faktörlerine uygun olan yaşamları sürdürmelerine imkan tanır.

Dünyada bu enerjetik varlıklar bazen melek ,bazen uzaylı,bazen cin gibi adlarla tanımlanmışlardır. Aslında hangi adla bilinirlerse bilinsinler bunların asli Orijinal varlıklarına uygun olan tanımlayıcı ifade “GALAKTİK ÖZ İNSAN KODLARI” olmalıdır.

Galaktik Öz İnsan Kodları, Galaktik Boyutlar ötesi boyutlarda Tanrısal yaşam sürdürmekte olan Tanrısal Öz İnsan Kodlarının evlatlarıdırlar. Bu boyutlar, din siklüsü döneminde insanlığa LAHUT ALEMİ olarak tanıtılmıştır. Tanrısal Öz İnsan Kodlarının yaşadıkları boyutlar bütünselliği, Atlanta Terminolojik Sistemde ATLANT=ATLANTA olarak kayıtlıdır. Atlanta ile alakalı sırların verilişi İçsel yoğunlaşma aktifliği ile Atlanta Terminolojik Sistem kayıtlarındaki bilgilerin akışa geçirilmesiyle gerçekleştirilmiştir.

AXOY MATU(CENAP BAŞMAN)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.