Ders 26: Bilim-Sanat-Felsefe Genleri

İnsan beynini oluşturan hücrelerin çekirdeklerindeki genetik uzay bölgelerinin oluşturdukları D.N.A aktif platformda yer alan program yüklü partiküller, İlahi Yasalara uygun olarak bilincin beyin etrafında oluşturduğu siklon güç alanı içinde açılıma uğratılabilmektedir.
Tanrısal Teknolojik Terminolojik Sistem kayıtlarında bu partiküllerdeki programlar ŞİFRETİK PROGRAM ÜNİTELERİ olarak geçmektedir.

Bilim-sanat-felsefe genleri denilen genetik kodlarda bulunan şifretik program ünitelerinin mahiyetleri, Deneyimci özlerin deneyimsel, evrimsel, görevsel statüdeki yaşam olgular planını oluşturmaktadır.

İNSANIN DÜNYA ORTAMINDAKİ VAROLUŞ SIRRI; VARLIĞINDAKİ DENEYİM / EVRİM / GÖREV UYDU POTANSİYELİ OLAN BİLİNCİN BAĞLI BULUNDUĞU ÖZDEKİ KEYFİYET, HASLET VE DEĞERLERİN DENEYİMLENEREK YARATIYA GEÇİRİLMESİDİR.

DENEYİMCİ ÖZLERİN DENEYİMSELLİK İLKELERİNE UYGUN OLAN OLGULARI BİLİMSEL, SANATSAL VE FELSEFİK MAHİYETLERDE YAŞAYARAK DENEYİMLEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Deneyimci özlerin deneyimsellik ilkelerine uygun olan olguları Mutlak Vücuttaki zerrelik keyfiyetinden başlayarak zerreden bütüne doğru yoğunlaştırılması gerekmektedir. Bu olguların çekirdek dünya ortamında bilimsel mahiyetlere uyumlu olanları Baraj tasarruf planlarına ait olan İcphedia adlı enerjetik gezegenden kontrolize edilmektedir.

Deneyimci özlerin deneyimsellik ilkelerine uygun olan olguları Mutlak Vücuttaki zerrelik keyfiyetinden başlayarak zerreden bütüne doğru yoğunlaştırılması gerekmektedir. Bu olguların çekirdek dünya ortamında sanatsal mahiyetlere uyumlu olanları Baraj tasarruf planlarına ait olan Altona adlı enerjetik gezegenden kontrolize edilmektedir.

Deneyimci özlerin deneyimsellik ilkelerine uygun olan olguları Mutlak Vücuttaki zerrelik keyfiyetinden başlayarak zerreden bütüne doğru yoğunlaştırılması gerekmektedir. Bu olguların çekirdek dünya ortamında felsefik mahiyetlere uyumlu olanları Baraj tasarruf planlarına ait olan İlona adlı enerjetik gezegenden kontrolize edilmektedir.

DENEYİMCİ ÖZLERİN EVRİMSELLİK İLKELERİNE UYGUN OLAN OLGULARI BİLİMSEL,SANATSAL VE FELSEFİK MAHİYETLERDE YAŞAYARAK DENEYİMLEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Deneyimci özlerin evrimsellik ilkelerine uygun olan olguları Mutlak Vücuttaki zerrelik keyfiyetinden başlayarak zerreden bütüne doğru yoğunlaştırılması gerekmektedir. Bu olguların çekirdek dünya ortamında bilimsel mahiyetlere uyumlu olanları Baraj tasarruf planlarına ait olan İcphedia adlı enerjetik gezegenden kontrolize edilmektedir.

Deneyimci özlerin evrimsellik ilkelerine uygun olan olguları Mutlak Vücuttaki zerrelik keyfiyetinden başlayarak zerreden bütüne doğru yoğunlaştırılması gerekmektedir. Bu olguların çekirdek dünya ortamında sanatsal mahiyetlere uyumlu olanları Baraj tasarruf planlarına ait olan Altona adlı enerjetik gezegenden kontrolize edilmektedir.

Deneyimci özlerin evrimsellik ilkelerine uygun olan olguları Mutlak Vücuttaki zerrelik keyfiyetinden başlayarak zerreden bütüne doğru yoğunlaştırılması gerekmektedir. Bu olguların çekirdek dünya ortamında felsefik mahiyetlere uyumlu olanları Baraj tasarruf planlarına ait olan İlona adlı enerjetik gezegenden kontrolize edilmektedir.

AXOY MA-TU / Ö.CENAP BAŞMAN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.