2. RÖNASANS DÖNEMİ

2. RÖNASANS DÖNEMİ: ÇEKİRDEK DÜNYADAKİ TANRILAR ŞEHRİ OLAN ATLANTARYARUM‘ DA YARATILMASI İSTENEN ESERLERİN TANRISAL YARATI ŞABLONLARI DAHİLİNDE ATLANTARYARUMDA TOPLANMASI GEREKEN MERKEZ ÜSSÜ MERKEZİ BİLİNÇ POTANSİYELİNİN TOPLANMASINI SAĞLAYAN TEKNOLOJİK UZAY ETKİNLİK GÜÇLERİ OLAN ALTIN BİRLİKLER, VEZİRİLERİN KOMUTASI ALTINDA GEREKEN HER MAHİYETTEKİ EFORU GÖSTERMEKTEDİRLER.

BU ŞEHİRDE GERÇEKLEŞEN KARŞILAŞMALAR/ MUHATTAPLIKLAR, BU GÜÇLERİN GÖSTERDİKLERİ KARŞILAŞTIRMA EFORLARIYLA SAĞLANMAKTA HER KARŞILAŞAN MUTLAKA KUTSAL MEKAN/GÖREV KODU OLARAK İKAMET EDECEĞİ MEKANA ÖNCE KONUŞLANMA ENERJİSİYLE KONUŞLANMAKTA, BU KONUŞLANMANIN AKABİNDEN DE MEKANLAŞABİLMEKTEDİR.

TANRILAR ŞEHRİ ATLANTARYARUM SIRLARI PEYDER PEY YÜKÜMLÜ BİLİNÇLERİN GÖREV/DAĞILIM/YÜKÜMLÜLÜK PROSEDÜRLERİNE UYGUN OLARAK AÇILMAKTA ÖNCE ROBOTİK BEN ANA KUMANDA SİSTEMİNDEKİ MİKYIBİYOÇİPLERDEKİ KUTUPSAL DUYARGAN ROBOTİK DEVRE ÜNİTELERİ AKTİVE EDİLEREK BİLİNÇ ZAMANLAMA KODLARININ AÇILIMI İÇİN BU AKTİFLİKLE AÇIĞA ÇIKARILAN ENERJİ BİLİNCE YANSITILMAKTADIR. ATLANTARYARUM ŞERİDİ İLE AYRILAN DOĞU VE BATI BÖLGELERİNDEKİ MANYETİK ALANLARI OLUŞTURAN PORLAR 2. RÖNASANS DÖNEMİNİNİN TÜM ATLANTARYARUM DAHİLİNDE YAŞATABİLEN PROGRAM BİLGİ VE ENERJİSİNİ AÇIĞA ÇIKARARAK ATLANTARYARUMDAKİ GÖREV/İCRAAT DENGE RAYINDA YER ALMIŞ OLAN YÜKÜMLÜ BİLİNÇLERDE MEVCUT OLAN ESERLEYİCİ GÜÇ ODAKLIK KEYFİYETLERİNE DAYALI ESERLEYİCİ FONKSİYONLARIN DEVREYE GİRMESİNİ SAĞLAYACAKTIR.

ATLANTARYARUMDA YAPITLANACAK OLAN ESERLER BETA TİTREŞİM UZAY/ZAMAN BOYUTSAL KEYFİYETLERE UYGUN OLABİLMESİ İÇİN YÜKÜMLÜ BİLİNÇLERİN GÖSTERECEKLERİ ETKİNLİKLER, ALFA TİTREŞİM UZAY/ZAMAN BOYUTSAL KEYFİYETLERE UYGUN OLARAK YAŞANAN 1. RÖNASANS DÖNEMİNİN ETKİLERİNDEN ETKİLENMEMESİ İÇİN BETA TİTREŞİMLİ ENERJETİK SİKLON GÜÇ ALANLARI İÇİNE ALINARAK KORUNACAKTIR.

ATLANTARYARUMDA TOPLANACAK MERKEZ ÜSSÜ MERKEZİ BİLİNÇ POTANSİYELLERİ OLAN ARYA VE KHARYANTASLARIN BAĞLI OLACAĞI TEK MERKEZ “KUTSAL MERKEZ” DİR. BU MERKEZİN ATLANTARYARUMDA YERLEŞİMİ İÇİN GÖSTERİLECEK OLAN EFORLAR, KUTSAL MEREKEZE BAĞLI OLAN TÜM YÜKÜMLÜ BİLİNÇLERCE GÖSTERİLECEKTİR.

ATLANTARYARUMDA TOPLANACAK OLAN ARYA VE KHARYANTASLARA BAĞLI BULUNAN MAKROLAR , KADİM ATLANTİS VE LEMURYA DÖNEMLERİNDE OLDUKLARI GİBİ MISIR KHARENASI DÖNEMİNDE DE BİLİMSEL-DİNSEL-SANATSAL AKTİVİTELERİ GÖSTEREBİLEN RAHİPLİK VE RAHİBELİK YAPMIŞLARDIR. BU MAKROLARIN ÇEKİRDEK DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ UZAY/ZAMAN DÖNEMLERİNDE EDİNDİKLERİ TECRÜBELERDEN FAYDALANARAK İÇİNDE BULUNULAN ANA HASAT DÖNEMİNİN BİRİNCİ EVRESİNDE ATLANTARYARUM DAHİLİNDE FAALİYET GÖSTERMELERİ SAĞLANARAK GÜNCELLEMELER YAPILACAKTIR.

ATLANTİS VE LEMURYA IRKLARI KISMİ BADİRELERİN VARLIKLARINDAN ETKİLENEREK ÇEKİRDEK DÜNYANIN HER BİR TARAFINA YAYILMIŞLARDIR.BU IRKLARA AİT KARAKTERİSTİK YAŞAM ÖZELLİKLERİ NEREDE OLURSA OLSUN GENETİK YAPIDAKİ BİLGİ VE ENERJİNİN TRANSFERASYONUYLA TAŞINMAKTA VE KENDİ VARLIKLARINI KÜLTÜREL-SOSYAL-SİYASİ-BİLİMSEL-SANATSAL AKTİVİTELER SERGİLEYEREK GÖSTERMEKTEDİR. LEMURYA IRKI DİNSEL VE TİNSEL , ATLANT IRKI TEKNOLOJİK KAVRAMLARINDAN KAYNAKLANAN İTİLİMLERLE KARAKTERİSTİK YAŞAM ÖZELLİKLERİNE DAYALI OLAN AKTİVİTELERİNİ SÜRDÜRMEKTEYKEN ANCAK ATLANTARYARUM ‘DA SÜPER BİLİNCİN AÇMAKTA OLDUĞU DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM PROGRAMLARIYLA DOĞU-BATI SIRRINI AÇARAK GEREKEN KAVRAMSAL DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMLERİ YAPABİLMEKTE VE TANRISAL SİKLÜS DÖNEMİ’NİN GEREĞİ DİNSEL-TİNSEL-TEKNOLOJİK BÜTÜNLEŞİM OLMA FREKANSINA UYUMLU KAVRAMLAR OLUŞTURABİLMEKTEDİRLER.

ALTIN İMPARATORLUĞA AİT OLAN GEMİLERİN TEMERKÜZ ETTİKLERİ ATLANTARYARUM ŞERİDİ SİKLON GÜÇ ALANLARI ATLANTARYARUMDAKİ YÜKÜMLÜ BİLİNÇLERİN ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TEKNOLOJİK OPERASYONLARIN MAHİYET VE KISTASLARINA GÖRE PORLARINDAN AYARLANMAKTADIR.ASTRAL YOĞUNLUKLARINI ARTTIRIP MAKBUL OLGULARI YAŞAYARAK ASTRAL ÇIKIŞ YAPAN YÜKÜMLÜ BİLİNÇLER KENDİ ÇIKIŞLARINA UYGUN TEKNOLOJİK TASARRUFLARA TABİ TUTULMAKTADIRLAR. ALTIN İMPARATORLUĞUN MAKBUL GÖRDÜĞÜ EN UYGUN ÇIKIŞ ALTIN ÇIKIŞ’ TIR.

ATLANTARYARUM—— DİNİ BAZDA___ DOĞUNUN SIRRINI DİNİ MÜSLÜMAN OLAN TOPLULUKLARIN VERDİKLERİ ESERLERLE, BATININ SIRRINI İSE DİNİ HIRİSTİYAN OLAN TOPLULUKLARIN VERDİKLERİ ESERLERLE KORUMAKTADIR. İKİNCİ RÖNASANS DÖNEMİNDE TEKNOLOJİK UZAY ETKİNLİK GÜÇLERİ KUTSAL MERKEZDEN GELEN YÜKSEK TALİMATLAR DOĞRULTUSUNDA HER İKİ TOPLULUĞUN VERDİKLERİ ESERLERİ BİRBİRİ İLE MÜNCER KILABİLEN EFORLAR GÖSTEREREK GÜNCELLEYECEK VE BETANOVANIN ÇEKİRDEK KOORDİNAT DÜZENİ OLAN ATLANTARYARUMDA YARATILIŞLARINI SAĞLAYACAKLARDIR.

AXOY MATU (Ö. Cenap Başman)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.