21 ARALIK 2012 ŞEYTANLIĞIN SONU

Dinlerin Hakikatinde vurgulanan Şeytan ve Şeytanlık; yeryüzünde yaşayan bütün insanlar için Yüksek Ahlaki Değerlerden uzaklaşarak sapkın deneyim, evrim ve bunlarla beraber sapkın bir görevin ifadesini vurgulamaktadır.

Rabsal, Ruhsal ve Teknolojik bütün öğretilerde “Zulmani Fetih” i hedefleyerek Dünya ve üzerindeki bütün evrim prototiplerinin negatifleştirilmesini amaçlayan şeytani topluluk; Samanyolu Galaksisinde “Orion Takım Yıldızı” olarak bilinen koordinatta “Karantina Altında” bulundurulmaktadır.

21 Aralık2012; Çekirdek Dünyada sürdürülen Alfa karakterli 3.Boyut evriminin sonlanarak; Beta 1 ve Beta 2 Karakterli 4 ve 5. Boyut evrimlerinin yeryüzünde yaşanmaya başlanacağı ve bilinen bütün zamanların, deneyimlerin ve evrim süreçlerinin ötesinde, yeryüzünde ilk defa Yüksek Ben’liklerin Enerjetik formlarıyla bir maddi bedeni bir arada kullanacakları “Altın Çağ” ın başlangıcını ifade etmektedir.

Dünya ve üzerindeki Evrim prototiplerinin Beta Karakterli bir yaşamı ortaya çıkaracak bir yücelim göstermesiyle gerçekleşecek olan bu geçişten sonra, bu galakside bulunan bütün negatif Hizmet Üniteleri yani Şeytanlar; Çekirdek Galaksinin Merkez Koordinatında bulunan Karadelik tarafından Yokluğa çekilecektir.

Bu Kitap 21 Aralık 2012’de gerçekleşecek bu dönüşüm sürecinden önce negatif Tesir Planlarının gizli kalmış bütün ayrıntılarını, çalışma prosedürlerini ve 5 negatif grubun birbirleriyle sürdürmekte olduğu fonksiyonları yeryüzünde ilk kez bu kadar net açıklamalarla göz önüne seriyor.

Yazar Ö. Cenap Başman Öz Varlığından akışa geçirdiği bilgi bütünselliğinden şeytani Güç Topluluklarıyla ilgili derin sırların bizlerle paylaşarak, oynanan oyunun farkında kalmamıza ve uyanıklığımızı korumamıza imkan tanımaktadır. Bütün insanlığın Şeytani veçheleriyle olan bağlantılarını en kısa zamanda iptal etmelerini dileriz…

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.