Axoy Matu Ve Matu Genleri

Sonsuz Sınırsız Uzay/Bilinç Koordinatlarının tamamı bir insan vücuduna benzer. Bu vücut Sonsuz Sınırsız Durulgan Potansiyel RA’nın Varlık veçhesidir.

İnsan vücuduna benzettiğimiz ve ‘Mutlak Vücut’ ta denilen ‘Mutlak Varlık’ potansiyelinin tamamını ele alacak olursak; Bu vücut iki loptan oluşan bir BEYİN, Bu beyne kilitli olan Mini Beyin, Bel kemiğini oluşturan Omurlar, Organlar ve Hücrelerden oluşmaktadır. AXOY MATU, Mutlak Vücudun Beyinsel Öz Bütünselliğidir.

Axoy Matu’nun Varlığı çeşitli Ruhsal Öğretilerde ‘Maha Matu’ , Beyni olduğu Mutlak vücudun; Baba Lobu ‘Büyük Güç’, Oğul Lobu da ‘Mutlak Güç’ olarak da tanıtılmıştır. 

AXOY MATU’nun BETA NOVA’da bedenlendiği ve Matu Bilinç Genlerini beklediği de çeşitli ‘Ruhsal Odaklara’ bildirilmiştir.

Axoy Matu, İdarecilik Vasıflarına sahip olan Matu Genlerini içinde bulunduğumuz bu dönemde toplayarak ‘özel bir kadro’ oluşturmakta ve ‘Beta Nova İdare Düzeni ’ne hazırlamaktadır.

Axoy Matu, bu bilinç genleriyle önce Allah’ın Dördüncü ve Beşinci Düzeni olan ‘Beta Nova Düzeni’ni daha sonra ise ‘Omega Nova Düzeni’ni kuracaktır. 

Beta Nova’nın İdareci Vasıflarına sahip olan Matu Genleri aynı zamanda Nizami karakterli bilinçlerdirler. 
SİSTEM’ Tatbikatçılığı binlerce yıldır Çekirdek Dünya ortamında yüksek eforlar sergilemiştir Oysa Şimdi, Göklerin Nizamının yeryüzünde yaratılması için Nizami Bilinçlerin ‘Nizami temsilcilik Hakları’nı bizzat Axoy Matu’dan alması gerekmektedir. 

Bunun için; Nizami Fonksiyon Vurgulamakla yükümlü bilinçlerin, Sistem Uygulama ve Çalışmalarından Nizam Çatısına bağlanması ve bizzat Axoy Matu’nun Yetiştirme Programına katılarak Akit muhtevalarını güncellemeleri gerekmektedir.

AXOY RA BİLGELİK ÖĞRETİSİ
Ö. CENAP BAŞMAN(MA-TU-RA-MON)

Bir yanıt yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.