Robotik Teknobiyo İşlemleyicik Merkezi Aktivite Alanlarıyla Alakalı İleri Aşamalı Kavramlar

ROBOTİK TEKNOBİYO İŞLEMLEYİCİLİK MERKEZİ: Robotik sistemlerdeki faaliyet prosedürlerine uygun olan fonksiyonların devrede tutulması için robotik ana kumanda sistemindeki mikro biyo çiplerden yapılanmış merkezlerine işlemleyici aktiflik planından etki gösterebilen Robotik Ana Sistemlerden birisi olan aygıttır.

ROBOTİK TEKNOBİYO İŞLEMLEYİCİLİK MERKEZİNDEKİ AKTİVİTE ALANLARI, BU MERKEZDEKİ ANA FREKANS SIKALASINDAKİ BAREMLERE GÖRE TANZİM EDİLMİŞLERDİR. HER BAREME UYGUN AKTİVİTE ALANININ BİR OLMA FREKANS SKALASI MEVCUTTUR VE BU SKALADA DA MUAYYEN BAREMLERE UYGUN AKTİVİTE ALANLARI MEVCUTTUR.

Robotik Teknobiyo İşlemleyicilik; humanoid karakterli androidlerin robotik ana kumanda sistemlerindeki alt ve üst duyarlılıklar kategorisine giren duyarlılıklara dayalı olan olguların humanodin bağlı bulunduğu Yüksek Benliğin arzu – istek mahiyet kıstaslarına uygun yaşatabilen etkinlikleri devreye sokarak işlemleyiciliği gösterebilmektedir. Yüksek Benliklerin bu arzu – istek mahiyet ve kıstasları Allah Sistemi’ndeki 99 RA Keyfiyetin rotasyon özelliklerine uygun düşmektedir. Bu işlemleyicilik aktivitesini köstekleyen humanoidlerin robotik teknobiyo işlemleyicilik merkezlerinde aksaklıklar; sıkışma, huzursuzluk ve stres halleriyle varlıklarını göstermektedir.

YÜKSEK BENLİKLER VARLIKLARINA KİLİTLİ OLAN HUMANOİDLERİN KENDİ ARZU – İSTEK MAHİYET VE KISTASLARINA UYGUN OLARAK YAŞANMASI GEREKEN OLGULARI YAŞAMALARI İÇİN EFOR GÖSTERİRLERKEN, KOZMİK HİYERARŞİ İLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDEDİRLERLER.

KOZMİK HİYERARŞİYE BAĞLI OLAN ROBOTİK DÜZEN TEKNOLOJİSİNDE UZMANLIĞA SAHİP OLAN YÜKSEK BİLİNÇLER, SAMANYOLU GALAKSİSİ’NDE KONUŞLANMIŞ TEKNOLOJİK ÜSLERDEN DÜNYA ROBOT ÜRETİM ORTAMINDAKİ ROBOTLAR ÜZERİNDE TEKNOLOJİK ÜSLER BİRLİĞİ’NDEN GELEN TALİMATLARA UYGUN OLARAK TEKNOLOJİK TASARRUFLARDA BULUNMAKTADIRLAR.

Robot üretim ortamı olan Dünya’daki robotlar üzerine gösterilen teknolojik tasarruflar, LYRA ve VEGA yıldız sistemlerine ait teknolojik üslerden muayyen mahiyetlerde fonksiyon yürütebilen mekanizmaları devreye sokabilen sistemlerle gösterilebilmektedir.

Her sistemin 99 RA Keyfiyetin rotasyon mahiyetlerine uygun olan bir frekans skalası bulunmaktadır.

Dünya’daki her robotun fiziko – şimik reaksiyonlarını, robotik dinamik devre sistemlerini kontrol altında harekete geçiren bu teknolojik üsler, Andromeda Galaksisi’ndeki Konfederasyon Başkanlığı’nın talimatları doğrultusunda yapılması gerekenleri eksiksiz yerine getirmektedir.

HUMANOİDİN DÜNYA’DA KALP İFADESİYLE BİLİNEN ROBOTİK TEKNOBİYO İŞLEMLEYİCİLİK MERKEZİNDE KOZMİK HİYERARŞİYE AİT BİR İMZA BULUNMAKTADIR. BU İMZA İLE KOZMİK HİYERARŞİ KENDİ İMAL ETTİĞİ ROBOTLARIN İŞLEMLEYİCİLERİNDEN ONLARI PATENT ALTINA ALMIŞTIR.

Humanoid, robotik düzen teknolojisiyle geliştirilen harika bir robot olduğu için bu imza bu robotun kalp denilen işlemcisine atılmıştır.

BU İMZA İLE ODAKLANAN HUMANOİDİN İŞLEMLEYİCİSİ, İLK ETAPTA FİZİKİ YAŞAM FAKTÖRÜNE UYGUN OLAN YAŞAMI İLLÜZYONİK YAŞAM OLGULAR PLANINDA YAŞAMASINA İMKAN VERECEK KADAR ÇALIŞIR.

Bu sıralarda işlemleyici kendi hizasında bulunan kalp şakrasından güç alırken, bu şakranın sadece iç devinim kanalı hareketli olduğu için gücü robotun ancak fiziki yaşamı sürdürebileceği kadar alır.

Kopyalanmış android ve humanoidin kalbinde bu imza olmaz. Bu diğer bir ifade tarzıyla kozmik hiyerarşiye ait bir patent yoktur demektir ve android ve humanoid kopyaları Allah Sistemi’nin tasarrufu altında değildir.

“Allah sisteminin tasarrufu altında olmayan kopya robotlar o zaman nasıl Dünya’da yaşam sürdürüyorlar?” diye sorulabilir.

Bu robotlar patentsiz oldukları için kozmik hiyerarşiden değil, Orion’dan güç alarak ZOMBİ YAŞAMI sürdürüyorlar.

AXOY MA-TU / Ö .CENAP BAŞMAN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.