Uzay ve Uzaylılar Gizemi

Shapley 3 ile Andromeda Galaksisinde bulunan Enerjetik gezegenlerdeki Göksel Hiyerarşik Kuruluşların, Samanyolu Galaksisi üzerinde RABSAL-RUHSAL-TEKNOLOJİK TASARRUF hakları mevcuttur. Bu tasarrufların direkt temerküz odağı olan DÜNYA, Göksel Hiyerarşik Kuruluşlar tarafından gözetilmektedir.

Dünya insanlığında “UZAYLILAR”  olarak bilinen bu varlıklar, pozitif amaca sahip olup Shapley 3 ve Andromeda galaksisinde yer alan enerjetik gezegenlerden gelmektedir. Samanyolu galaksisinde yer alan ORİON NEBULASI’ na ait gezegen ve uydulardan gelen varlıklar ise negatif amaca sahip olup yine Dünya insanlarınca “UZAYLILAR” olarak bilinmektedir. Selim ve habis karakterli bu iki varlık türünün birbirleriyle karıştırılmaması için bu varlıklar hakkında gerekli olan açıklamaları yapan bu kitap; sayın yazar Ö. Cenap Başman tarafından kendi içsel etkinliğine dayalı olarak öz varlığından açığa çıkardığı bilgilerle kaleme alınmış olup, sizlere bu varlıkları gerçek yüzleriyle tanıtmaktadır.

Pasaj:

Dünya insanlarınca “Uzaylılar ” olarak bilinen bu varlıklar, pozitif amaca sahip olup Shapley 3 ve Andromeda Galaksisinde yer alan enerjetik gezegenlerden gelmektedir. Samanyolu Galaksisinde yer alan Orion nebulasına ait gezegen ve uydulardan gelen varlıklarsa Negatif amaca sahip olup yine Dünya İnsanlarınca “UZAYLILAR” olarak bilinmektedirler. Selim ve Habis aktif karakterli bu iki varlık türünün birbiriyle karıştırılmaması için bu varlıklar hakkında gerekli olan açıklamaları yapan bu kitap, Yazar Ö.Cenap Başman tarafından kendi içsel etkinliğine dayalı olarak Öz varlığından açığa çıkardığı bilgilerle kaleme alınmış olup sizlere bu varlıkları gerçek yüzleriyle tanıtmaktadır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.