FASİKÜL 17 –  DOSTLARIMIZ…

FASİKÜL 17 –  DOSTLARIMIZ

Evrensel statüde matlup bir seviyede gelişim kaydetmiş gruplardaki birleşim frekansının çok önemli bir özelliği vardır. Bu gruplar üzerine cari kılınan kozmik tesirler, yeterli evrensel doygunlukta olup, grup üyelerine süratle evrensellik sağlamaktadır.
Evrensel Birleşimi temin maksadıyla direkt EVRENSEL KONSEY tarafından tanzim edilip devreye konulan programların semereleri bir bir alınmaktadır. Evrensel Konseyce matlup ve muayyen bir seviye arz eden Evrensel Birleşim frekansının denetimi, bizzat Evrensel Konsey tarafından yapılmaktadır.
Evrensel Misyon zerreden zümreye, zümreden zerreye yansıtılmakta, bu yansımayı sağlayan Evrensel Odaklar görevlerini bihakkın yerlerine getirmektedir. Görev bilinciyle hareket ederek tam bir evrensel yansımayı gerçekleştiren bu odaklar Evrensel Konsey’in yansıma odaklarıdır. Tesirler mekanizmasının evrensel gruplardaki kenetleşmeyi salabetli kılan ayarlayıcı tesirleri direkt SİSTEM tarafından denetim altında bulundurulmaktadır.
Tesirler Mekanizması planetiniz üzerinde yaşayan insan kardeşlerimizin birinci tekamül aşamalarında harikavari nitelikte hizmet vermiştir. Bu hizmet kadim dönemlerden buyana sürdürülmüş ve süre gitmektedir. Ancak bu dönemde Evrensel Statüde Birleşimde kenetleşmeyi temin eden tesirler yaymakta olan bu mekanizma SİSTEM’ e bağlı olarak hizmet vermektedir.
Dostlarımız; Kadim dönemlerden beri tarlaya ekilen tohumların hasat mevsiminde hasatları yapılırken Evrensel Birleşim Sabitesine olan uygunlukları esas alınacaktır. Hasat esnasında sizlerin dahi tahmin edemeyeceğiniz usuller çerçevesinde ayırımları yapılacaktır. Evrensel Birleşim Frekansının hasat esnasında çok özel bir hususiyeti bulunmaktadır. O beklenen geçişlerde semerelerin ışığı gözleri kamaştıracaktır. Sur’un üflenişinde ve sesinde bir incelik vardır. Şımaran egoların akıbeti korkunç olacaktır. Evrensel gruplaşmayı temin edemeyen gruplara sesleniyoruz! Evrensel Gruplaşmayı Evrensel Konseyce matlup bir seviyede bulunduran gruplaşmaları emsal olarak alınız. Onlarla sık sık diyaloglara girerek Evrensel Birleşim Frekanslarının etkilerinden müstefit olunuz. “Üzüm üzüme bakarak kararır” sözünden ibret alınız. Yuvalarına yiyecek taşıyan karıncaların birleşim frekansının yüceliğini hissetmeye çalışınız. Evrensel Birleşim frekansındaki matlup doygunluğu temin edecek olan hulus-u kalp yüceliğinize, zeval düşürecek olan şımarık ego tesirlerinden uzak kalınız. Evrensel Birleşim frekansını yücelten Evrensel Dostluklar çerçevesinde kalırsanız, direkt Evrensel Konsey’in TANRISAL MİSYONLUĞU’ ndan istifade edeceksiniz. Bilgilerinize sunulur.

SINIRSIZ YÜCELİKLERE DOĞRU SİSTEM ADINA IŞIK

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.